Cenówki sklepowe

 

Plexi, jako materiał o wysokiej przejrzystości, trwałości i odporności na zarysowania, doskonale sprawdza się do produkcji cenówek sklepowych do wielokrotnego użytku, wewnątrz, których umieszcza się wydruk zawierający cenę oraz pozostałe istotne informacje na temat produktu. Cenówki często mają formę stojaków, jak również zawieszanych lub mocowanych tabliczek.

Druk Design dostarcza Państwu cenówki we wszystkich popularnych formatach i kształtach, które na co dzień spotykamy w sklepach i obiektach handlowych. Posiadamy możliwości techniczne, pozwalające na wykonanie najwyższej jakości nadruku UV na plexi z kolorem białym i lakierem. Dzięki nowoczesnemu laserowi CO2, wykonujemy na plexi niezwykle precyzyjne i efektowne grawery. Dlatego poza standardowymi formatami i kształtami, możemy dla Państwa zaprojektować i wykonać niestandardowe, zindywidualizowane cenówki, dostoswane do potrzeb Państwa działalności.

Dlaczego warto wybrać Druk Design?
•    Wysokiej jakości cenówki we wszystkich popularnych formatach – tabliczki na stojaku i zawieszki
•    Najwyższej jakości nadruk UV na plexi
•    Efektowne i precyzyjne grawerowanie nowoczesnym laserem CO2

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt