Canvas / płótno

 

Canvas jest wysokiej jakości gatunkiem płótna, wykorzystywanym do profesjonalnego druku techniką solwentową lub UV. Projekty powstałe w ten sposób cechują się bardzo realistycznym odwzorowaniem rzeczywistości lub pierwowzoru, dlatego tę technikę wykorzystuje się często do przeniesienia na płótno zdjęć lub obrazów. W związku z tym, że canvas wizualnie bardzo przypomina płótno malarskie, drukowane na jego powierzchni materiały zwykle pełnią funkcję ozdobną, zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i lokalach użytkowych, w tym biurach.

W Druk Design tworzymy projekty na wysokogatunkowym płótnie błyszczącym lub matowym, techniką solwentową lub pigmentową w najwyższej możliwej jakości, dzięki urządzeniu wyposażonemu w nowoczesną 8 kanałową głowicę drukującą. Na życzenie klientów, nasze prace oprawiamy w ramy, naciągamy na krosno lub wykańczamy w dowolny sposób.

Canvas w Druk Design:
•    Wysokogatunkowe płótno
•    Najwyższa jakość druku
•    Dowolny sposób wykończenia

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt