Folia samoprzylepna

 

Druk solwentowy lub UV na folii samoprzylepnej ma szerokie zastosowanie zarówno w branży dekoracyjnej, jak i reklamowej. Zależnie od potrzeb, technologia jest wykorzystywana do drukowania małych naklejek, ale także wielkoformatowego druku w celu oklejania np. witryn lub samochodów.
Do zadruku folii umieszczonych na zewnątrz stosuje się zwykle folię błyszczącą, która zapewnia odpowiednie nasycenie barw, a wersji laminowanej odznacza się odpornością na promieniowanie UV. Wewnątrz budynków lepiej sprawdza się folia matowa, która nie odbija światła.

Oferta Druk Design wyróżnia się wśród konkurencji doskonałym dopasowaniem materiałów i zastosowanej technologii do potrzeb i oczekiwań klientów, a także najwyższą możliwą jakością druku na folii samoprzylepnej. Warszawa i inne duże miasta, to nie jedyne miejsca, w których istnieje zapotrzebowanie na tego typu materiały, dlatego zlecenia realizujemy w całej Polsce. Jako eksperci doradzamy naszym klientom wybór spośród kilku dostępnych rozwiązań:

Co możemy zaoferować?
•    Foli przezroczysta (druk naklejek na etykiety w technologii solwentowej lub z białym tłem w technologii UV)
•    Folia okienna – One Way Vision (widoczność od zewnątrz, przejrzystość wewnątrz – rozwiązanie na witryny sklepowe i szyby samochodowe)
•    Folia translucentna (z drukiem w technologii UV gwarantuje doskonałą jakość z podświetleniem i bez podświetlenia, dzięki czemu stosuje się ją w kasetonach i gablotach)
•    Folia wylewana ( odpowiednio zabezpieczona cienka folia gwarantuje ogromną trwałość i łatwe dostosowywanie do nieregularnej powierzchni, dlatego służy oklejaniu samochodów)
•    Folia magnetyczna (pozwala na przyczepienie folii do karoserii samochodu poprzez magnes, co pozwala na zdejmowanie reklamy w ramach potrzeby)

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

 

Oferta
Kontakt