Folie Tablicowe

 

Drewniane, metalowe czy wykonane z tworzyw sztucznych tablice, po których piszemy kredą lub markerem, mają szerokie zastosowanie w użytku biurowym, edukacji, a także coraz częściej w reklamie. Drobni przedsiębiorcy, lokale gastronomiczne, restauracje mogą dzięki nim prezentować swoją ofertę dnia, lub zachęcać potencjalnych klientów do skorzystania z promocji. W ten sposób można zmieniać przekaz w razie potrzeby, nawet kilka razy dziennie. Większość tablic powstaje poprzez naklejenie na dowolny obiekt specjalistycznej folii samoprzylepnej.

Firma Druk Design specjalizuje się w niestandardowych kreacjach tablic sucho ścieralnych, do pisania kredą i magnetycznych. W Warszawie, jak i całym kraju wykonaliśmy już setki tego typu projektów. Materiały, z których korzystamy, charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania i doskonałą ścieralnością, która nie pozostawia śladów na powierzchni tablicy.

Co oferujemy?
•    Niestandardowe kreacje tablic sucho ścieralnych, kredowych i magnetycznych
•    Najwyższej jakości folie tablicowe

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

 

Oferta
Kontakt