PCV

 

Kasetony, ekspozytory, standy, szyldy – spotykamy je wszędzie, gdyż należą dziś do najpopularniejszych form reklamy. Rzadko zastanawiamy się jednak nad tym, że większość z tego typu materiałów promocyjnych powstała przy użyciu technologii bezpośredniego druku UV na tworzywie PCV. Jest to materiał, który stosunkowo łatwo poddaje się skrawaniu i obróbce plastycznej, dzięki czemu projekty mogą przybierać rozmaite, interesujące z reklamowego punktu widzenia formy i kształty. Jednocześnie bezpośredni druk UV daje efekt intensywnego nasycenia barw i wiernego ich odwzorowania.

Zapewniamy najwyższą jakość druku w technologii UV, w tym również kolor biały i uszlachetnienie w postaci lakieru UV, jak również szeroki wybór materiałów PCV do zastosowania, w tym PVC twarde, spienione, płyty Hips i folię PCV. Mamy na kocie tysiące realizacji i przyjmujemy również nietypowe zlecenia już od jednej sztuki.

Oferta:
•    Bezpośredni zadruk na PCV w najwyższej jakości ( w tym kolor biały i lakier)
•    Szeroki wybór materiałów
•    Realizacje już od jednej sztuki

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

 

Oferta
Kontakt