Katalogi szyte / klejone

 

W wielu branżach prezentacja oferty przy pomocy katalogów stanowi obowiązek, jeśli chodzi o skuteczną sprzedaż. Nierzadko sukces w dużej mierze zależy nie tylko od jakości produktów, lecz również tego w jaki sposób zostaną one zaprezentowane, między innymi przy pomocy katalogów. Przejrzystość i czytelność, jak również zdjęcia w doskonałej jakości oddające realizm fotografowanych produktów to oprócz solidności wykonania, podstawowe cechy, jakimi powinien odznaczać się prawidłowo przygotowany katalog.

Różne branże odznaczają się odmiennymi standardami jeżeli chodzi o format, objętość i konstrukcję katalogów, dlatego w ofercie Druk Design mogą Państwo zamówić katalogi we wszystkich popularnych formatach – między innymi A4, A5, A6, DL, 120 x 120 mm, jak również nietypowe realizacje z wykrojnika w układzie poziomym lub pionowym. Przygotowujemy także nieszablonowe projekty np. z rozkładanymi stronami wewnątrz lub perforacją służącą do odrywania z katalogu elementów takich jak kupony promocyjne. Cechuje nas najwyższa jakość druku i realizm zdjęć umieszczonych w katalogach. Istnieje możliwość uszlachetnienia nadruku na wiele sposobów – lakierem dyspersyjnym, folią błyszczącą, wybiórczym lakierem UV, a nawet tłoczeniem. Katalogi są solidnie łączone poprzez szycie lub klejenie.

Szczegóły naszej oferty:
•    Najwyższa jakość druku – przejrzystość i realizm
•    Popularne formaty i nietypowe kreacje
•    Solidne szycie lub klejenie

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt