Folia podłogowa

 

 

Nadruki na folii podłogowej od wielu lat spotykamy w galeriach handlowych, dworcach, lotniskach, czy też obiektach sportowych. Zwykle pełnią funkcję reklamową, bądź oznaczają ścieżki komunikacyjne. Zależnie od rodzaju wykorzystanej folii produkuje się naklejki podłogowe, przeznaczone do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego o różnych stopniach trwałości, które odpowiadają potrzebom klientów.


Druk Design zajmuje się w wykonywaniu naklejek podłogowych o najwyższej możliwej jakości druku, głównie techniką solwentową. Naszą specjalnością są projekty na nietypowych gatunkach folii, niszowe, zarówno przeznaczone do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia. Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości dostępnych na rynku materiałów. Nasze wydruki na folii można spotkać w wielu popularnych miejscach w Warszawie, ale zaufała nam również rzesza klientów w całej Polsce.


Nasza oferta:
•    Najwyższa jakość druku solwentowego
•    Wysokogatunkowe, w tym nietypowe folie samoprzylepne
•    Montaż w dowolnym miejscu

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt