Yupo Tako

 

Projekty drukowane, przeznaczone do umieszczenia na płaskich lub bardziej chropowatych powierzchniach często wymagają sięgnięcia po rozwiązania pozbawione kleju i nie pozostawiające śladów na strukturze oklejanej powierzchni. Jednym z najnowocześniejszych i najlepszych tego typu rozwiązań jest japoński papier syntetyczny  Yupo Tako. Ten materiał na rewersie, zawiera tysiące mikrokanalików, dzięki którym korzystanie z kleju jest zbędne, a w dodatku zapewnia świetną przyczepność – między naklejką, a powierzchnią nie tworzą się pęcherzyki powietrza. Wśród licznych zalet Yupo Tako należy wymienić również szybki czas schnięcia, odporność na ekstremalne temperatury, stabilny kształt i wysoką wytrzymałość, również w przypadku działania wielu substancji chemicznych i promieniowania UV.


Druk na Yupo Tako jest jedną z naszych specjalności. Gwarantujemy stałą dostępność materiału, najwyższą jakość druku i pomoc oraz doradztwo w montażu.

Yupo Tako w Druk Design:
•    Ogromne doświadczenie
•    Stała dostępność folii
•    Profesjonalne doradztwo i montaż

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt