Kasetony

 

Kasetony reklamowe to obecnie coś więcej niż jedna z form promocji zastępująca tradycyjne szyldy. Dzięki swojej efektowności oraz zastosowaniu najnowszych technologii, kasetony stają się niemal dziełami sztuki. Tradycyjne kasetony reklamowe wykonywano z plexi, jednak obecnie coraz częściej stosuje się do ich produkcji materiały takie jak aluminium, czy dibond. Aluminiowa powierzchnia daje bowiem większe pole manewru do dekoracyjnego wykończenia kasetonu.

Kasetony wykonane przez Druk Design mogą Państwo spotkać w wielu prestiżowych miejscach w Warszawie, jak i całej Polsce. Dzięki doskonałemu wyposażeniu drukarni i wykorzystaniu najnowszych technologii, jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji kasetonów wykonanych z nowoczesnych materiałów kompozytowych, w tym dibondu, pokrytego szczotkowanym aluminium. Wyróżnia nas również doskonała jakość bezpośredniego druku, również z kolorem białym i lakierem UV.

Kasetony Druk Design – szczegóły:
•    Wykorzystanie nowoczesnych materiałów, takich jak dibond
•    Nowatorskie projekty
•    Najwyższa jakość bezpośredniego zadruku i obróbka laserem CO2

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt