Koperty

 

Nawet tak banalny przedmiot codziennego użytku jak koperta może stanowić dodatkową formę reklamy. Wszystko za sprawą możliwości jej zadrukowania w efektowny sposób technologią offsetową. Wiele instytucji decyduje się z tego względu na wykorzystanie kopert firmowych z nadrukiem zawierającym logo i dane firmy, jak również ciekawym nadrukiem, pokrywającym całą kopertę, przeznaczoną np. do wysyłki materiałów reklamowych.

W Druk Design od lat projektujemy i drukujemy koperty na indywidualne zamówienie klientów, we wszystkich popularnych formatach z szeregu DL, C i B, w tym zawierających foliowe okienka, a także w nietypowych rozmiarach – przygotowanych z wykrojnika. Istnieje również możliwość wykonania nadruku personalizowanego.  Drukujemy projekty w systemach Pantone i Cmyk, zawierające również kolor złoty i srebrny, a na życzenie klienta również uszlachetnienia.

Szczegóły oferty
•    Nadruk na kopertach we wszystkich popularnych formatach, jak również z wykrojnika
•    W tym również koperty z „okienkami”
•    Druk personalizowany

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt