Ścianki i monidła

 

Ścianki reklamowe spotykamy na każdym większym wydarzeniu o charakterze masowym, na którym sponsorzy i reklamodawcy promują logo swojej firmy, jak również w siedzibach firm, na konferencjach i targach. Monidła, czyli ścianki lub kontury postaci z otworami na twarz, służące do robienia pamiątkowych fotografii, oprócz funkcji reklamowej, mają swoje zastosowanie w turystyce. Spotkamy je również w muzeach i innych ciekawych, często odwiedzanych miejscach.

Druk Design specjalizuje się w produkcji tego typu materiałów. Gwarantujemy najwyższą jakość druku, zależnie od potrzeb - zachwycającego głębią kolorów lub wiernym odwzorowaniem rzeczywistości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, w tym laseru CO2, nasze projekty przybierają nieszablonowy charakter i cechują się nadzwyczajną dokładnością wykonania oraz solidnością i trwałością.

Szczegóły oferty:
•    Projekty ścianek i monideł w dowolnym kształcie i rozmiarze
•    Najwyższa jakość druku
•    Nowoczesny laser CO2

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt