Montaż reklam

 

W przestrzeni miejskiej coraz trudniej o wyróżniającą się, zapadającą w pamięć reklamę. Wiele pomysłów ginie przez mierne wykonanie, nieodpowiedni dobór materiałów, niedokończone pomysły i cały szereg innych przyczyn.

Druk Design uważnie obserwuje ruch w świecie reklamy i podąża za najnowszymi trendami, aby móc Państwu zaoferować najświeższe rozwiązania. Bardzo dobrą opinią cieszą się między innymi usługi montażowe, w tym oklejanie witryn. Chętnie pomagamy, doradzamy, dzielimy się swoją wiedzą i służymy umiejętnościami.  Staramy się być elastyczni na potrzeby naszych klientów, więc terminy i godziny zawsze podlegają negocjacji. 


Wyspecjalizowana kadra naszych technologów i montażystów zazwyczaj rozpoczyna pracę od obejrzenia miejsca realizacji, oceny możliwości rozwiązań, które możemy zaproponować, aby reklama była dobrze widoczna i odpowiednio współpracowała z powierzchnią. W odpowiedzi na Państwa potrzeby dokonujemy także pomiarów samodzielnie, planujemy montaże i przygotowujemy powierzchnie. Profesjonalne wykonanie montażu wymaga dużo uwagi, precyzji i umiejętności przewidywania, dlatego to bardzo ważne, żeby robili to ludzie, którzy są do tego odpowiednio przygotowani, posiadają wiedzę i doświadczenie ale także tacy, którzy mają serce i odrobinę fantazji – żeby nawet w takiej materii jak montaż reklamy potrafić tworzyć Sztukę.

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt