Nakładki na półki

 

W jaki sposób wyróżnić swoje produkty na sklepowych, drogeryjnych lub aptecznych półkach? Jedną ze skutecznych i zarazem tańszych metod jest zastosowanie nakładek na półki. Istnieją 3 podstawowe rodzaje tego typu materiałów: Shelfliner – pasek lub taśma, umieszczone na krawędzi półki zawierające dowolny nadruk – np. logotyp producenta, hasło reklamowe. Shelf Stopper – drukowany materiał zawieszony w poprzek półki, prostopadle do ciągu komunikacyjnego. Jego zadaniem jest zachęcenie klienta do zatrzymania się przy półce. Shelf Topper – drukowany element wykorzystujący przestrzeń nad półką – pozwala wyróżnić konkretny produkt lub markę na tle wszystkich znajdujących się na półkach.

Jako jedna z niewielu drukarni w Warszawie specjalizujemy się w produkcji nakładek na półki. Dzięki długoletniemu doświadczeniu doradzamy naszym klientom w wyborze optymalnych rozwiązań, oferując przy tym najwyższą jakość druku.

Nakładki na półki Druk Design:
•    Shelflinery
•    Shelf Stoppery
•    Shelf Toppery

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt