PET / AXPET

 

Płyty PET i AXPET to kolejny rodzaj tworzywa sztucznego wykorzystywanego w przemyśle, jak i branży reklamowej oraz dekoracyjnej, gdzie poddawane są zadrukowi w technologii UV. Ten wytwarzany z poliestru materiał charakteryzuje się doskonałymi właściwościami optycznymi, a także odpornością na uszkodzenia i działanie substancji chemicznej. Obróbka mechaniczna, bądź termiczna płyt jest procesem dość prostym. Płyty występują często w formie transparentnej, ale również barwionej.

Zajmujemy się tworzeniem wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych i dekoracyjnych z płyt PET i AXPET, takich jak stojaki reklamowe, szyldy, dyspensery, tablice informacyjne, elementy wyposażenia sklepów oraz nietypowymi konstrukcjami z najlepszej jakości bezpośrednim nadrukiem UV, uwzględniając w razie potrzeby, również kolor biały i lakier UV uszlachetniający powierzchnię druku.

Szczegóły naszej oferty:
•    Bezpośredni nadruk na płytach PET i AXPET
•    Szeroki wybór materiałów
•    Realizacja nietypowych zleceń – już od jednej sztuki

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt