Potykacze reklamowe

 

Z pewnością niewiele osób niezwiązanych z branżą reklamową wie, że reklamy umieszczone na stojakach, tablice kredowe spotykane przed restauracjami, mają wspólną profesjonalną nazwę – potykacze reklamowe. Ta popularna forma promocji występuje w kilku wersjach, zależnie od przeznaczenia i sposobu wykonania.

W Druk Design jesteśmy ekspertami od produkcji potykaczy z materiałów takich jak PCV, plexi czy dibond, pokrytych bezpośrednim zadrukiem lub specjalistyczną folią tablicową, po której można pisać kredą. W tym pierwszym przypadku możemy poszczycić się doskonałą jakością bezpośredniego nadruku na powierzchni potykacza, jak również grawerowaniem i modelowaniem z wykorzystaniem nowoczesnego lasera CO2. W wersji tablicowej wykorzystujemy z kolei najlepsze dostępne na rynku gatunki folii. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dla Państwa potykacze reklamowe na indywidualne zamówienie, doskonale wpisując się w potrzeby Państwa biznesu.

Oferta:
•    Potykacze reklamowe z bezpośrednim zadrukiem i grawerem w najwyższej jakości
•    Potykacze w formie tablic do pisania kredą
•    Indywidualne projekty

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

 

Oferta
Kontakt