X-banery i L-banery

 

Tego typu banery doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ograniczona powierzchnia wystawowa zimniejsza pole manewru przy wyborze metody promocji, a także w przypadku konferencji, targów i szkoleń, wymagających dużej mobilności. Proste konstrukcje X-banerów i L-banerów sprawiają, że w nieskomplikowany sposób można zmieniać umieszczane na nich grafiki.

Druk Design specjalizuje się w produkcji lekkich i wygodnych w transporcie banerów z najwyższą jakością druku. Stelaże wykonane z włókna węglowego i wytrzymałych tworzyw sprawiają, że nasze banery bardzo łatwo transportować i składać w miejscu ekspozycji. Oferujemy ponadto X-banery i L-banery dwustronne, a także przeznaczone do użytku zewnętrznego – odpowiednio zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych i dociążone. X-bannery występują u nas również w wersji na szyby i inne płaskie powierzchnie, mocowane przy pomocy przyssawek. Do każdego produktu dodajemy poręczną torbę.

Oferta L-banery:
•    Wymiary: 60x160, 120x200, 80x180, 180x200 cm
•    Konstrukcja: włókno węglowe lub aluminium

Oferta X-banery:
•    Wymiary: 60x160, 120x200, 80x180, 90x215 cm (dwustronny)
•    Konstrukcja: włókno węglowe
•    Użytek wewnętrzny i zewnętrzny

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt