Standy reklamowe

 

Obecnie trudno wyobrazić sobie skuteczny merchandising, bez standów reklamowych, które zwracają uwagę odbiorców i promują konkretne produkty na tle konkurencji. Większość standów wykonana jest z lekkich materiałów, takich jak tektura, PCV, czy plexi, co gwarantuje łatwy transport i mobilność ekspozycji. Poza tym tego typu materiały charakteryzują się stosunkowo łatwym frezowaniem, obróbką plastyczną lub mechaniczną. Ciekawe barwy zapewnia standom bezpośredni zadruk na powierzchni, bądź pokrycie jej zwierającą nadruk folią samoprzylepną.

W Druk Design mamy dostęp do najlepszych technologii związanych z produkcją standów. Tworzymy interesujące projekty i zapewniamy solidność wykonania, trwałość oraz najwyższą jakość druku. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w produkcji standów reklamowych w Warszawie. Realizujemy i proponujemy również niestandardowe rozwiązania, w tym już od jednej sztuki.

Standy reklamowe Druk Design:
•    Szeroki wybór materiałów i technik drukarskich
•    Produkcja projektów niestandardowych już od jednej sztuki
•    Jesteśmy producentem, więc kontrolujemy cały proces powstawania standu

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt