Stojaki na ulotki

 

Nawet najlepiej przygotowane ulotki informacyjne, zawierające atrakcyjną treść i perswazyjny komunikat, nie przyniosą w stu procentach oczekiwanych efektów bez należytej ekspozycji. Aby zainteresować klientów materiałami drukowanymi, warto umieścić je w specjalnie do tego przeznczonych i solidnie wykonanych stojakach z plexi. Dzięki właściwościom tworzywa, możliwe jest stworzenie nietypowych projektów, które swoim kształtem zainteresują potencjalnych odbiorców.

Druk Design, jako jedna wiodących drukarni w Warszawie specjalizuje się w bezpośredniej produkcji stojaków z plexi. Zapewniamy najwyższą jakość druku UV, również kolorem białym i lakierem. Dzięki laserowi CO2, grawerujemy i obrabiamy powierzchnię tworzywa, kreując ciekawe, nietypowe kształty. Nasze stojaki są solidne i stanowią dobrą inwestycję w promocję na długie lata.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?
•    Nowatorskie konstrukcje
•    Najwyższa jakość druku, również w kolorze białym i z warstwą lakieru UV
•    Doświadczenie i solidność wykonania

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt