Szyldy reklamowe

 

Szyld reklamowy stanowi niezbędny element każdej firmy, chcącej zaprosić do siebie przechodniów. Jednak obecnie, w czasach ogromnej konkurencji nie wystarczy zakomunikować o swoim istnieniu – szyld stał się wizytówką firmy, a im zostanie wykonany w sposób bardziej nowatorski, tym większa szansa, że przyniesie oczekiwane skutki.

Szyldy reklamowe wykonane przez Druk Design mogą Państwo spotkać w każdej dzielnicy Warszawy, jak również w całej Polsce. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidulany, oferując ciekawe rozwiązania dla szyldów podświetlanych i niepodświetlanych. Korzystamy ze wszystkich możliwych materiałów, w tym płyt PCV, plexi, hips, PET, czy dibond. Zapewniamy najwyższą jakość druku. Dla każdej działalności i lokalizacji zaprojektujemy nieszablonowy szyld, który zostanie zauważony i zapewni pozytywne wrażenia klientów.

Oferta:
•    Doradztwo w wyborze rodzaju i kolorystyki szyldu
•    Najwyższa jakość druku
•    Wykorzystane wszystkich dostępnych na rynku materiałów do produkcji

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt