Trybunki wystawiennicze

 

Trybuny wystawiennicze stanowią stały element stoisk na targach i konferencjach, gdyż po pierwsze ich blat pozwala wygodnie zaprezentować produkty lub ofertę, a w dodatku dostarczają kolejną powierzchnię, którą można skutecznie wykorzystać w celach reklamowych. Konstrukcje składają się zwykle z aluminiowego lub wykonanego z PCV stelaża, blatu oraz panelu z PCV bezpośrednio zadrukowanego lub oklejonego folią z nadrukiem. Mimo tego są stosunkowo lekkie i można je zazwyczaj transportować w jednej torbie.

U nas mogą Państwo zamówić trybunki wykonane z najwyższej jakości materiałów z lekkim i wytrzymałym panelem, wzbogaconym o bezpośredni nadruk w technologii UV.  W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie zaprojektować trybunkę z toperem w postaci tablicy, zamocowanej na aluminiowych lub wykonanych z tworzywa masztach lub więcej niż jednym blatem.

Oferta Druk Design
•    Trybunki wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów
•    Projekty na zamówienie
•    Bezpośredni nadruk na panelu PCV w najwyższej jakości technologii UV

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt