Studio Graficzne

 

Szeroka gama usług graficznych Druk Design niewątpliwie sprosta każdym wymaganiom! Nie boimy się wyzwań.

 

"Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie,

wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad,

popełnianie błędów i dobra zabawa.”

- Mary Lou Cook

 

Nasi graficy to nie tylko specjaliści obsługi programów do obróbki graficznej, ale przede wszystkim to odważni, kreatywni ludzie, którym nic nie jest w stanie podciąć skrzydeł! Jesteśmy pewni, że nasz zespół dołoży wszelkich starań aby dokładnie poznać wizję i oczekiwania klienta, a następnie wyjść im naprzeciw – dlatego też używamy najnowszego oprogramowania graficznego na rynku, poświęcamy projektom mnóstwo uwagi, zadajemy dużo pytań i przygotowujemy każdą pracę z ogromnym zaangażowaniem, a produktem naszej troski zawsze jest reklama najwyższej jakości.


Warto zaznaczyć, że za sukcesem Druk Design stoją - owszem, umiejętności, świetny sprzęt, niedoścignieni fachowcy, doskonały kontakt z klientem i zrozumienie jego potrzeb, ale też lata doświadczenia, które dziś pozwalają nam tworzyć na Państwa życzenie rzeczy piękne, ale także przewidywać ich użyteczność. To znaczy, że projektujemy nie tylko grafikę, ale też ekspozytory, cenówki, najróżniejsze formy przestrzenne z plexi, dibondu, drewna i innych materiałów (w zależności od zastosowania), zapraszamy do zapoznania się z ofertą produkcji ekspozytorów i  gięcia tworzyw sztucznych.

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

 

Oferta
Kontakt