Wizytówki

 

Trudno wyobrazić sobie skuteczne funkcjonowanie w biznesie bez posiadania wizytówek, które obecnie powinny nie tylko zawierać wszystkie niezbędne informacje o właścicielu wizytówki i jego przedsiębiorstwie, lecz również dać się zapamiętać poprzez interesującą formę graficzną, kreatywny i estetyczny projekt oraz nowatorskie wykonanie.

Wizytówki przygotowane dla Państwa przez Druk Design idealnie spełnią te wszystkie ważne warunki. Przede wszystkim do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości papier, ale coraz częściej nasi klienci wybierają papier ozdobny o ciekawej strukturze lub plastikowe ulotki wykonane z PCV, w tym przezroczyste. Ich zaletą jest elegancja i wytrzymałość. Nasze kreatywne projekty są jeszcze bardziej ciekawe dzięki możliwym uszlachetnieniom – np. lakierowi wybiórczemu lub folii soft touch. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu projekty, które poprzez kreatywne rozwiązania podkreślą tożsamość Państwa działalności.

Dlaczego warto?
•    Najwyższa jakość druku
•    Kreatywne projekty
•    Nowatorskie materiały i uszlachetnienia

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt