Wobblery

 

Wobblery należą do najciekawszych form promocji, gdyż ze względu na ciekawą kolorystykę, unikalne kształty i nietypowe miejsca usytuowania, potrafią idealnie zaskoczyć klientów, a co za tym idzie wzbudzić ich szczere zainteresowanie – po prostu trudno przejść obok nich obojętnie. Najczęściej nazwa wobbler używana jest w kontekście tzw. „kiwaków”, czyli sztywnych ulotek przymocowanych na przykład do sklepowej półki za pomocą sprężystego mocowania, jak również do zawieszek na sprężystych sznurkach.

Mamy ogromne doświadczenie w produkcji wobblerów, zarówno w regularnych, jak i wielu nietypowych kształtach i wymiarach przygotowanych z wykrojnika. Gwarantujemy najwyższą jakość druku i zwracające uwagę odbiorców uszlachetnienia – tłoczenie, lakier, HS. Dokonaliśmy wielu niestandardowych realizacji, które sprawdziły się skutecznie, zwiększając sprzedaż produktów naszych klientów.

Co obejmuje nasza oferta?
•    Najwyższa jakość druku i uszlachetnień
•    Nietypowe realizacje z wykrojnika
•    Realizacja również małych nakładów

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt