Displaye reklamowe

 

Displaye reklamowe z plexi znajdują zastosowanie w niemal każdej branży związanej ze sprzedażą produktów. Spotykamy je w supermarketach, drogeriach, aptekach, czy sklepach z biżuterią. Ich funkcjonalność polega na przykuwaniu wzroku widza, ciekawej ekspozycji produktów, a przy okazji promocji wizualnej marki producenta, poprzez umieszczeni logotypu lub hasła call to acition. Wykonanie z plexi zapewnia po pierwsze solidność i trwałość konstrukcji displayu, po drugie estetykę i przejrzystość, szalenie ważne przy ekspozycji produktów.

W Druk Design specjalizujemy się w przygotowywaniu niestandardowych i efektownych projektów displayów reklamowych. Gwarantujemy najwyższej jakości bezpośredni druk UV na plexi wraz z kolorek białym i lakierem. Jako jedna z niewielu drukarni w Warszawie, dysponujemy nowoczesnym laserem CO2, który umożliwia wykonanie wysokiej jakości grawerów.

Displaye Druk Design:
•    Niestandardowe, oryginalne projekty
•    Najwyższa jakość bezpośredniego zadruku w technologii UV
•    Grawer laserem CO2

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt