Menu Zamknij

Wyroby z plexi

Plexi, jako błyszczący, wytrzymały, a jednocześnie lekki materiał, jest bardzo chętnie wykorzystywany do produkcji nośników reklamowych wspierających sprzedaż. Stojaki, standy, ekspozytory, prezentery, kasetony, tablice, litery przestrzenne i wiele innych materiałów POS powstaje właśnie z plexi. Przede wszystkim dlatego, że to tworzywo jest bardzo podatne na formowanie, kształtowanie i barwienie. Dzięki temu z łatwością możemy uzyskać z niego dowolne formy reklamowe w wielu kształtach.

Druk Design posiada bogate zaplecze technologiczne, które w połączeniu z ogromnym doświadczeniem pozwala nam na dostarczenie Państwu wyrobów plexi w doskonałej jakości. Z przyjemnością wykonamy m.in.:

  • cenówki z plexi we wszystkich formatach i kształtach, z doskonałej jakości nadrukiem UV (wraz z kolorem białym i lakierem). Na życzenie zapewniamy również niezwykle precyzyjne i efektowne grawery.
  • logo z plexi, a także dowolny napis w wybranym przez Państwa rozmiarze, czcionce i kolorystyce. Zapewniamy solidność wykonania i wysoką jakość druku. Przeprowadzamy zlecenia kompleksowo -od projektu, przez produkcję, aż po montaż w wybranej lokalizacji.

Zaufali nam