Menu Zamknij

Yupo Tako

Yupo Tako to jeden z najnowocześniejszych rodzajów papieru syntetycznego. Doskonale przylega do praktycznie wszystkich gładkich powierzchni. A wszystko to dzięki swojej unikatowej strukturze mikro przyssawek, czyli bez użycia jakiegokolwiek kleju! Papier Yupo Tako to także szybki, prosty montaż/demontaż, możliwość wielokrotnego użycia oraz doskonała przyczepność. Dlatego idealnie nadaje się do reklam okolicznościowych, cyklicznych, aplikacji tymczasowych, dekoracji świątecznych.

To nie koniec zalet materiału Yupo Tako. Ten rodzaj papieru charakteryzuje także szybki czas schnięcia, odporność na wysokie oraz niskie temperatury, stabilny kształt i wysoka wytrzymałość, również w przypadku działania wielu substancji chemicznych. Papier syntetyczny Yupo Tako jest także przyjazny środowisku – nie zawiera PVC ani ftalanów i jest w pełni recyklingowalny.

Druk na Yupo Tako to specjalność Druk Design. Dzięki stałej dostępności materiałów zapewniamy szybki czas wykonania projektu. Oferujemy doskonałą jakość druku oraz profesjonalne doradztwo i montaż. Zapraszamy do kontaktu – zrealizujemy zlecenie odpowiadające w 100% Państwa oczekiwaniom.

Zaufali nam