Menu Zamknij

Pianka kappa / Foam-X

Płyty Kappa i płyty Foam-X zaliczają się do grupy płyt wielowarstwowych typu sandwich. Ich rdzeń stanowi pianka poliuretanowa, a z zewnętrz płyty pokryte są cienkimi warstwami okładzin kartonowych różnego rodzaju.

Zaletą tego typu płyt jest ich lekkość, przy jednocześnie dużej trwałości i odporności na odkształcenia. Jednocześnie płyty piankowe można łatwo ciąć, wyrzynać i obrabiać – bez wykruszania. Dodatkowo, druk UV na płytach Kappa i płytach Foam-X wygląda naprawdę imponująco! Dlatego produkty tego rodzaju są bardzo często wykorzystywane przez artystów jako materiał wystawienniczy. Zadrukowane płyty Kappa i Foam-X znajdują również szerokie zastosowanie w branży reklamowej, w wystroju wnętrz, a także w dekoracjach weselnych i okolicznościowych.

Oferta Druk Design obejmuje bezpośredni zadruk na płytach w technologii UV wraz z lakierem i kolorem białym. Gwarantujemy doskonałą jakość druku i szeroki wybór płyt o różnej charakterystyce, właściwościach i grubości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na zrealizowanie każdego projektu zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Oferujemy również transport i montaż w dowolnej lokalizacji.

Zaufali nam