Identyfikatory

 

Identyfikatory stanowią niezbędne narzędzie w funkcjonowaniu wielu większych firm i obiektów, jak również przy okazji organizacji imprez masowych, gdzie pozwalają wskazanym osobom na dostęp do określonych stref imprezy, a także podkreślają pełnione przez nie funkcje. Cechy którymi powinien odznaczać się dobry identyfikator to po pierwsze czytelność, po drugie solidność wykonania i trwałość. Wielu klientom zależy również na ich wyjątkowym designie.

Mając na uwadze te wymagana, Druk Design dostarcza swoim klientom wyłącznie identyfikatory o ogromnej wytrzymałości. Doskonały laminat sprawia, że nasze produkty są wytrzymałe i mają twardość karty kredytowej. Wewnątrz znajduje się zaś papier zadrukowany w najwyższej jakości. Tworzymy identyfikatory w dowolnych formatach z uwzględnieniem niezbędnej personalizacji. Wykonujemy ciekawe wizualnie i czytelne projekty.

Oferta identyfikatorów Druk Design:
•    Doskonały laminat, zapewniający wytrzymałość
•    Wiele formatów do wyboru
•    Ciekawe, kreatywne i czytelne projekty

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt