Dibond

 

Dibond to nic innego jak wielowarstwowe płyty blachy aluminiowej. Warstwy blachy o grubości 0,2 – 0,4 mm połączone są polietylenowym rdzeniem, metodami chemicznymi i mechanicznymi, co gwarantuje odporność płyt na rozwarstwienie. Płyty dibond są lekkie, a jednocześnie odporne na uszkodzenia oraz sztywne, co w połączeniu z doskonałą jakością druku UV sprawia, że stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla branży dekoracyjnej, jak i reklamowej. Często na dibondzie drukuje się różnego rodzaju tablice informacyjne i przydrzwiowe, jak również zdjęcia o bardzo wysokim poziomie oddania realizmu.

W Druk Design zapewnimy najwyższą jakość druku na dibondzie jedno i dwustronnego w technologii UV, również z kolorem białym i uszlachetnieniem, w postaci warstwy lakieru UV. Realizujemy również nieszablonowe zlecenia, w liczbie już od jednej sztuki.
 

Nasza oferta:
•    Zadruk UV 4+4 lub 4+0, opcjonalnie kolor biały i lakier UV
•    Frezowanie, realizacja nietypowych zamówień od 1 sztuki
•    Najwyższej jakości płyty dibond

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

 

Oferta
Kontakt