ClingZ

 

Folie elektrostatyczne ClingZ to jeden z najdoskonalszych dostępnych na rynku tego typu materiałów. Dostępny w wersji białej i bezbarwnej rodzaj folii, wyróżnia się świetną przyczepnością do niemal wszystkich rodzajów nietypowych powierzchni, takich jak choćby: szkło, płyty kartonowo-gipsowe, drewno, a nawet ściany z cegieł bez użycia kleju, zarówno od strony bezbarwnej, jak i zadrukowanej. Ponadto materiałów wykonanych na ClingZ można używać wielokrotnie, repozycjonując je bez pozostawiania kłopotliwych śladów.


Druk Design, jako jedna z pierwszych film w Warszawie wprowadziła do oferty wysokiej jakości druk na folii ClingZ. Obecnie jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami, oferując druk najwyższej jakości z doskonałym odwzorowaniem barw i kształtów. Posiadamy stały dostęp do nietypowych rodzajów folii i doradzamy naszym klientom w wyborze najbardziej optymalnych, ze względu na ich potrzeby, rozwiązań.

Dlaczego warto postawić na Druk Design?
•    Ogromne doświadczenie przy projektach na ClingZ
•    Stała dostępność nietypowych folii
•    Profesjonalne doradztwo i montaż

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

 

Oferta
Kontakt