Folia adhezyjna

 

Folia adhezyjna, zalicza się do folii samoprzylepnych, jednak nie zawiera kleju. Dzięki temu po jej usunięciu na oklejonej wcześniej nadrukiem powierzchni, nie pozostawia żadnych śladów. Technika wymaga jednak zadruku po jednej stronie i przymocowania folii do powierzchni po stronie niezadrukowanej. Ponadto w folie z tej grupy doskonale przylegają do praktycznie wszystkich rodzajów matowych i błyszczących powierzchni płaskich i są odporne na promienie UV.

Druk design specjalizuje się w wykonywaniu nadruków na nietypowych rodzajach folii adhezyjnej w Warszawie i na terenie całego kraju. Jeżeli szukają Państwo wykonawcy nietypowych zleceń, jak na przykład druk na adhezyjnej folii typu One Way Vision, chętnie podejmiemy się tego zadania, ponieważ mamy dostęp i wiedzę, jak skutecznie drukować na wszystkich możliwych rodzajach wysokiej jakości folii adhezyjnej.


Nasza oferta:
•    Najszerszy wybór folii adhezyjnych
•    Doskonała jakość druku
•    Doświadczenie w realizacji nietypowych projektów

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt