Oklejanie witryn

 

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, w tym również montaże, wśród których popularną formą jest oklejanie witryn okiennych w pełnym zakresie. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie poczynając od pomysłu, projektu graficznego kończąc na profesjonalnym oklejeniu okien, witryn, samochodów itp.

Wspomniana usługa dotyczy praktycznie każdej branży od najmniejszych punktów usługowych po sieciowe oddziały dużych korporacji.

Jak wygląda proces wyceny oraz ewentualnego zlecenia usługi wyklejenia witryny okiennej?

Harmonogram prac przedstawia się następująco:

- przekazujecie nam Państwo jak najwięcej informacji na temat lokalu do wyklejenia (adres, podstawowe założenia, mile widziane zdjęcie lokalu)

- przygotowujemy wstępną wycenę,

- po akceptacji wyceny ustalamy datę wizji lokalnej (w tym dokładny pomiar witryn) oraz termin realizacji

- opracowujemy projekt (jeżeli firma zlecająca nie posiada)

- realizacja / montaż

Jest to przykładowy schemat działania. Ze względu na fakt, iż nie korzystamy z usług firm pośredniczących nasze terminy realizacji są krótkie, a ceny konkurencyjne.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami - bardzo chętnie podejmiemy się realizacji zleceń wyklejania witryn. Działamy w Warszawie, okolicach Warszawy, a przy większych realizacjach w całej Polsce.

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt