Urny i pudełka z plexi

 

Urny i pudełka z plexi znajdują coraz szersze zastosowanie w szeroko pojętych działaniach marketingowych. Są podstawowym narzędziem do organizacji wszelkiego rodzaju wyborów, plebiscytów i loterii. Plexi doskonale sprawdza się jako tworzywo do tego rodzaju produktów, ze względu na swoją twardość i wytrzymałość, a jednocześnie lekkość.

Oferta Druk Design obejmuje przygotowanie urn i pudełek praktycznie w dowolnym rozmiarze, kształcie i kolorze, a także grubości tworzywa. Jesteśmy bezpośrednim producentem, dlatego nadzorujemy cały proces realizacji zleceń dla naszych klientów. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt – w tym laser CO2, który pozwala na niezwykle precyzyjne tworzenie otworów i obrabianie krawędzi. Nowoczesna giętarka służy formowaniu z plexi dowolnych kształtów. Wyróżnia nas możliwość wykonania nadruku w technologii UV o bardzo wysokiej jakości, również w kolorze białym i z lakierem. Dzięki temu nasze urny posiadają unikalny design i doskonałą jakość wykończenia oraz służą naszym klientom przez długie lata.

Szczegóły:
•    Bezpośredni producent
•    Najwyższa jakość druku UV z kolorem białym i lakierem
•    Solidne wykonanie

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

Oferta
Kontakt