Rollupy

 

Rollupy należą do najczęściej wykorzystywanych form w promocji w przypadku targów, konferencji, czy eventów, ze względu na swoją mobilność – zwijają się do kasety i można je łatwo przenosić w futerale. Materiał, z którego wykonany jest rollup musi cechować się wytrzymałością, odpornością na rozciągnięcia, a jednocześnie być lekki i stosunkowo cienki. Zwykle wykorzystuje się w tym celu materiały kilkuwarstwowe, które nadają się do zadruku i nie przepuszczają światła.

Nasza oferta obejmuje przygotowanie najwyższej jakości rollupów w wielu formatach, z nadrukiem jedno i dwustronnym. Stelaż jest wykonany ze sztywnego aluminium, a powierzchnia rollupu przymocowana do solidnego paska rozpędowego.  Na górze znajduje się listwa zaczepiana na zatrzask. Nasze rollupy wyróżnia najwyższa jakość druku, także zabezpieczające grafikę laminowanie. Do każdego dodajemy poręczną torbę transportową.

Rollupy Druk Design
•    Najwyższa jakość druku jedno i dwustronnego
•    Solidne, aluminiowe konstrukcje w wersji standard i exclusive
•    Wymiary: 85x200, 100x200, 120x200, 150x200 cm

 

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    I    tel: 22 870 24 84   

 

Inne Realizacje:

 

Oferta
Kontakt